Tak jak Escapada, Trek został zainspirowany podróżami rowerowymi w gronie przyjaciół. Trek Emonda dzięki wzmocnieniu włóknem węglowym, niewielkiej wadze oraz zastosowaniu niezawodnego osprzętu “Shimano 105” jest idealnym rowerem szosowym stworzonym do wyjątkowych podróży przez Andaluzję.

 

 

Ceny

 
 
 
Malaga road bike rental services

 Cena obejmuje

  • TREK EMONDA S5 FULL CARBON

  • SHIMANO 105, 11-32, 11S

  • PEDALY (SPD, SPD-SL, LOOK)

  • KASK GIRO

  • ZESTAW NARZEDZI

  • DZIENNY PRZEGLAD TECHNICZNY

 

 Dostawa

  • Dostarczamy rowery do Twojego hotelu, mieszkania lub na lotnisko.

 
 

Zespół Escapady pragnie zaoferować wynajem rowerów szosowych w Maladze na najwyższym poziomie, aby uniknąć trudności wynikających z podróżowania z własnym rowerem w trakcie wakacji. Naszą misją jest ułatwienie oraz zmaksymalizowanie doświadczeń kolarskich dla tych, którzy odwiedzają Malagę oraz okolicę i chcą ją poznać z perspektywy roweru. Dlatego, oprócz wynajmu rowerów szosowych oferujemy ich dostawę na terenie Malagi oraz okolic. Aby zobaczyć ceny wynajmu naszych rowerów oraz zrobić rezerwację kliknij tutaj. Aby zobaczyć ceny dostawy rowerów na terenie Malagi i okolic kliknij tutaj.

 
 
 

 
 
 
 

FAQ

Jakie rowery wynajmujemy?
Mamy do zaoferowania rowery szosowe Trek Emonda pokryte włóknem węglowym, wybrane przez nas ze względu na dobre połączenie wydajności i solidności. Posiadamy rowery w różnych rozmiarach, aby dostosować je do wzrostu każdego klienta. Nasze rowery mają zainstalowany osprzęt Shimano 105 2x11s z wygodnym współczynnikiem prędkości, odpowiednie do każdej trasy i każdego profilu rowerowego. Naszą misją jest utrzymanie naszych rowerów w możliwie najlepszej kondycji. Aby tego dokonać nasi mechanicy dbają, by rower był w 100% sprawny gdy zostaje wypożyczony.

Co obejmuje wynajem roweru w Maladze?
Wypożyczenie obejmuje rower szosowy Trek Emonda pokryty włóknem węglowym wraz z akcesoriami: pedałami, kaskiem i zestawem naprawczym, wliczonymi w cenę. Transport roweru jest usługą dodatkową, niewliczoną w koszt wypożyczenia roweru.

Czy mogę zrezygnować z rezerwacji lub zmienić jej datę?
Możliwa jest rezygnacja lub zmiana terminu wypożyczenia roweru 48 godzin przed datą rezerwacji. Przy rezygnacji 48 godzin przed zwracamy pełną kwotę rezerwacji.

Jakie są godziny otwarcia Escapada Cycling?
Jesteśmy otwarci codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 20.00 w sezonie letnim, oraz od 10.00 do 19.00 w sezonie zimowym. Wypożyczenie roweru jest możliwe w podanych wyżej godzinach.What counts as a rental day?


Jak liczony jest dzień wynajęcia roweru?
Dzień wypożyczenia liczony jest od odebrania roweru, aż do godziny 10.00 następnego poranka. Jeżeli nie jesteś pewny czy zdołasz zwrócić rower do godziny 10.00 następnego poranka, należy oddać rower tego samego dnia, w którym został wypożyczony do godziny 20.00 (w sezonie letnim) lub 19.00 (w sezonie zimowym). Jeżeli rower zostanie zwrócony póżniej niż do godziny 10.00 następnego dnia, może zostać naliczona opłata za kolejny dzień.

Muszę wypożyczyć rower i odebrać go przed 10.00. Co powinienem zrobić, aby odebrać go przed otwarciem oraz zapłacić jedynie za jedeń dzień wypożyczenia?
Możliwy jest odbiór roweru dzień wcześniej, przed zamknięciem do godziny 20.00 (w sezonie letnim) lub 19.00 (w sezonie zimowym). Wypożyczenie będzie policzone jako jeden dzień, jeżeli rower zostanie zwrócony przed zamknięciem o godzine 20.00 (w sezonie letnim) lub 19.00 ( w sezonie zimowym).

Czy istnieje możliwość zainstalowania akcesoriów należących do klienta w wypożyczanym rowerze?
W rowerze mogą zostać zainstalowane pedały, liczniki prędkości i gps, należące do klienta. Muszą być one zainstalowane przez naszych pracowników lub pod ich nadzorem. Jakiekolwiek zmiany w wypożyczanym rowerze są niedozwolone.

Czy wymagane jest pozostawienie depozytu przy wypożyczaniu roweru?
Escapada cycling wymaga pozostawienia depozytu jako gwarancja zwrotu, który należy złożyć w naszym biurze w Maladze przy odbieraniu roweru lub przy dostawie roweru, jeżeli takowa została zamówiona. Może to być dokument tożsamości lub kwota w wysokości 150€ w gotówce lub przez kartę kredytową. Depozyt zostanie zwrócony w całości po zwróceniu roweru, w takim samym stanie w jakim został wypożyczony klientowi.

Czy oferujecie dostawę rowerów?
Możliwa jest dostawa oraz odbiór roweru w prowincji Malaga i w okolicznych prowincjach. Dostarczamy rowery do Twojego hotelu, mieszkania lub miejsca pobytu. Ceny dostawy rowerów dostępne są pod poniższym linkiem.

 

 

HEADQUARTERS

Plaza Poeta Alfonso canales 3, Málaga, España
TLF :0034 951003812
Email: hola@escapadacycling.com

Please check info to arrive by car